تهران
تهران
+98 21 54503 شنبه - پنجشنبه 08:00 - 19:30 جردن خ ظفر غربی (دستگردی) پلاک 321 طبقه دوم
بهترین دستگاه های
لیزر و جوانسازی
100% رضایتمندی
مشتریان
مدرن ترین کلینیک
پوست و مو ایران
وب سایت کاشت مو

آر اف فرکشنال میکرونیدل

با گذشت زمان رفته رفته از شادابی پوست کاسته می شود؛ اما بعضی‌ افراد با راه های متفاوت موفق به پیشگیری و کند کردن این روند می شوند. انتخاب بهترین راه برای جوانسازی پوست به سن، نوع پوست، میزان چین و چروک‌ها، لک‌ها، آسیب‌ها، افتادگی پوست، گودی یا پف زیر چشم و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شما بستگی دارد. یکی از بهترین پیشنهادهای متخصصین خانه سفید آر اف فرکشنال میکرونیدل است.

آر اف فرکشنال میکرونیدل

آر اف فرکشنال میکرونیدل نتیجه ی همکاری بین امواج رادیو فرکانسی وسیستم درمانی میکرونیدل (سوزن های بسیار ریزبا قطر ۱۲۰ میکرون) با ۲۵ الکترود است. عمق انتقال گرما (از نیم تا سه و نیم میلی متر) و عمق نفوذ سوزن ( از نیم تا دو میلی متر) در هر محل قابل تغییر است. این دستگاه داری سوزن های بسیار ظریف (کارتریج میکرو نیدل) می باشد که انرژی رادیوفرکانسی را برای تخریب حرارتی در بافت مورد نظر به پوست می رساند. تاثیر منحصر به فرد آن با حد اقل تخریب توسط میکرونیدل ها انجام می شود. در هر نقطه انرژی امواج رادیویی با حد اکثر توان هم در درم و هم در اپیدرم تاثیر می گذارد.

فرکشنال RF
فرکشنال RF

این روش در مقایسه با روش های دیگر کم درد تر و بدون عارضه و زخم و خونریزی است و نتایج چشمگیر آن بلافاصله پس از درمان مشاهده می شود. از مزایای دیگر این روش این است که احتمال تغییر رنگ پوست و یا عفونت وجود ندارد. درمان با این تکنیک دارای کمترین دوران تدمیم است و التهاب و قرمزی پوست ۱ تا ۳ ساعت پس از درمان بهبود می یابد و فرد می تواند به فعالیت های معمول خود باز گردد.

درمان آر اف فرکشنال میکرونیدل چقدر طول می کشد؟

این روش درمانی حدود ۲۰ الی ۲۵ دقیقه برای صورت زمان می برد. بهبود شکل و شفافیت پوست چند روز بعد از درمان قابل مشاهده می باشد، در صورتی که سفت شدن و لیفتینگ پوست بعد از یک ماه واضح می شود، که این روند بهبودی حدود ۲ تا ۶ ماه ادامه می یابد.

Fractional Micro-needling RF
Fractional Micro-needling RF

آر اف فرکشنال میکرونیدل چه نتایجی حاصل می کند؟

  • درمان تلانژکتازی
  • لیفتینگ و درمان شلی پوست
  • درمان چین و چروک
  • آکنه های غیر فعال
  • بسته شدن منافذ باز پوست
  • رفع و کاهش اسکارها ( جای زخم وجوشگاه)
  • جوان سازی و روشن و شفاف سازی پوست
  • از بین بردن خطوط حاملگی
  • کاهش خطوط عمیق کنار بینی

چه مواردی قبل و یا بعد از درمان باید رعایت شود؟

برخی از افراد ترجیح می دهند قبل از شروع درمان ازپماد های بی حسی استفاده کنند، که الزامی نیست. مراقبت های بعد از درمان ساده و مشخص هستند که شامل استعمال مرطوب کننده و ضد آفتاب فراوان است. و مانند همیشه در معرض آفتاب شدید قرار نگیرید.

با اینکه نتایج درمان پس ازاولین جلسه نیز مشخص می شود، توصیه می شود که این روش را به مدت ۳ ماه، ماهی یک بار تکرار کنید. اما بهتر است از اولین درمان ۳ ماه بگذرد، این فاصله زمانی به بدن شما اجازه ی کلاژن سازی برای سفت شدن پوست می دهد.

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید