تهران
تهران
+98 21 54503 شنبه - پنجشنبه 08:00 - 19:30 جردن خ ظفر غربی (دستگردی) پلاک 321 طبقه دوم
بهترین دستگاه های
لیزر و جوانسازی
100% رضایتمندی
مشتریان
مدرن ترین کلینیک
پوست و مو ایران
وب سایت کاشت مو

خدمات پوست

پاکسازی پوست

در کلینیک زیبایی و پوست و مو خانه سفید، پاکسازی پوست تنها شامل تمیز کردن پوست نمی شود، بلکه با استفاده از مواد مناسب، پوست را از شر لایه شاخی رها نموده و پوست تمیز و شفاف را جهت اقدامات بعدی آماده می کنیم.

کار بوتاکس از کار انداختن موقت و جلوگیری از حرکت ماهیچه هایی است که تمامی حرکات صورت  مانند لبخند و اخم را کنترل می کنند  در نتیجه صورت جوان تر و شاداب تر به نظر می رسد. این تکنیک سریع و نسبتا غیر تهاجمی است.

جوانسازی پوست با تکنولوژی لیزر

جوان‌سازی پوست اولین مرحله برای رفع چین‌وچروک و آسیب‌های پوستی است. برای درمان باید بتوان تا حدی چروک‌ها را پر کرد، برای همین از مزوتراپی‌ در کنار سایر روش‌ها مانند میکرودرم ابریژن و بوتاکس استفاده می‌شود.

میکرودرم ابریژن

این روش با استفاده از ابزار و محصولات طراحی شده استاندارد به منظور بازگرداندن دوباره جوان و درخشش طبیعی به پوست ایجاد شده است. روش درم ابریژن میکرو ساده و بدون درد است و به همان اندازه ی اعمال جراحی و لایه برداری شیمیایی موثر است.

برداشتن خال

افراد ترجیح می دهند تمام لکه های پوستی شان را از بین ببرند و با داشتن یک پوست صاف و بی عیب و نقص زیبایی بیشتری پیدا کنند. بعضی افراد مایل به برداشتن خال هستند، شما می توانید در جلسه مشاوره با متخصص پوست ما با اطلاع و اطمینان اقدام به این کار نمایید.

هایفو پیشرفته ترین تکنولوژی قرن معاصر است که با استفاده از امواج فرا صوتی باعث سفت شدن و لیفتینگ صورت بدون جراحی، درد و خونریزی می شود. شگفتی این روش این است که فقط در یک جلسه کوتاه  میتوانید تغییرات چشمگیری را بطور واضح و محسوس حس کنید.

پاک کردن تتو

اگر قصد پاک کردن تاتو دارید که آن را برای همیشه فراموش کنید و یا اینکه بخواهید تاتوی جدیدی داشته باشید، موثر ترین روش لیزر است. تکنولوژی لیزر جدیدترین و بهترین روش پاک کردن تاتو است.

رفع ضایعات عروقی پوست

انواع لکه های مادرزادی، تلانژکتازی (رگهای نازک روی پوست)، همانژیوم (ماه گرفتگی)، واریس، خال های عروقی شبکه ای، و خال های اپیدرمی برآمده و ملتهب با استفاده از روش های نوین به راحتی قابل درمان هستند.

رفع ضایعات رنگی پوست

لکه های قهوه ای نوع دیگری از ضایعات پوستی هستند که اغلب درخانم های باردار در دوران حاملگی در پیشانی و چانه و روی بینی و بالای لب بوجود می آیند. قسمت‌هایی از بدن که بیشتر در معرض نور آفتاب بیشتر از سایر نواحی دچار ضایعات رنگی می‌شوند. ضایعات پیگمانته با استفاده از لیزر قابل درمان هستند.