تهران
تهران
+98 21 54503 شنبه - پنجشنبه 08:00 - 19:30 جردن خ ظفر غربی (دستگردی) پلاک 321 طبقه دوم
بهترین دستگاه های
لیزر و جوانسازی
100% رضایتمندی
مشتریان
مدرن ترین کلینیک
پوست و مو ایران
وب سایت کاشت مو

جوانسازی

جوانسازی

جوانسازی

جوانسازی پوست اولین مرحله برای رفع چین‌وچروک و آسیب‌های پوستی است. برای درمان باید بتوان تا حدی چروک‌ها را پر کرد، برای همین از مزوتراپی‌ در کنار سایر روش‌ها مانند میکرودرم ابریژن (لایه‌برداری مکانیکی ظریف) و بوتاکس استفاده می‌شود. درمان‌های ترکیبی در رفع چروک‌ها و آسیب‌های پوستی نتیجه مطلوب‌تری خواهند داشت. در کلینیک خانه سفید ما علاوه بر استفاده از تکنیک های روز، روشها و درمانهای مکمل را نیز به شما ارایه می کنیم مانند:

آر اف فرکشنال میکرونیدل
لیزر فرکشنال CO2
آر اف کونتراج

اسکارلت آر اف فرکشنال میکرونیدل

آر اف فرکشنال میکرونیدل نتیجه ی همکاری بین امواج رادیو فرکانسی وسیستم درمانی میکرونیدل (سوزن های بسیار ریزبا قطر ۱۲۰ میکرون) با ۲۵ الکترود است. عمق انتقال گرما (از نیم تا سه و نیم میلی متر) و عمق نفوذ سوزن ( از نیم تا دو میلی متر) در هر محل قابل تغییر است.

لیزر فرکشنال CO2

یکی از مزایای مهم این تکنیک بهبود واضح قوام و ترکیب پوست فقط در یک جلسه می باشد. همچنین حداقل زمان بهبودی فرد به صورتی که بتواند به فعالیت روزانه خود بازگردد فقط ۳ روز می باشد. شایان ذکر است که استفاده از این لیزر شرایط خاصی مانند بارداری،موارد حساسیت به نور، بدخیمی هایی پوستی و عفونت در محل ممنوع است.

آر اف کونتراج

در آر اف کونتراج از هیچ اشعه اي استفاده نمی شود و روش درمان فقط شامل گرم کردن بافت زیر پوست است که منجر به بازسازی کلاژن ها و در نتیجه باعث سفتی و قوام پوست می شود و تمام بافت پوست را بهبود می بخشد. این تکنولوژی صورت، گردن، بازو ها و شکم را به آرامی و به طور موثر درمان می کند و راه حل مناسبی برای درمان سلولیت است.